Роздягання захисника Грицаєнко Спартак знову перемагає красиво

Все-таки дивовижна штука - чемпіонат Росії з футболу. Який ще турнір рясніє такими потужними контрастами?

17-й тур відкрився в Хабаровську. Там ЦСКА рубався з місцевим СКА при температурі під мінус 20, і з трибун за цим заходом спостерігала жалюгідна купка змерзлих до німоти уболівальників. Але вже через дві години прем'єр-ліга зняла армійський бушлат, а під ним виявився костюм-трійка і шовкову хустку в кишені.

Краснодар, 12 градусів тепла, дивовижний стадіон, а афіша-то яка! "Краснодар" - "Спартак". Арена була не така вже далека від аншлагу, причому не менше третини глядачів вболівали за червоно-білих. Цим займався і футбольний десант БігПікчі, який прибув на Кубань в рамках проекту "Золотий сезон з БіпКар".

Очні зустрічі "биків" і "гладіаторів" майже завжди обертаються кровопролиттям, рідко, коли забивається менше двох голів. Чи не нудно було і на цей раз, місцями навіть так само весело, як в тому самому матчі з "Севільєю".

Але спочатку - хвилинка захоплення. Який же крутий парк розбили в Краснодарі навколо стадіону! Сам місто, відверто кажучи, досить непоказний, і тому цей твір ландшафтного мистецтва виглядає ще виразніше. Навіть дерева посадили НЕ дитячі, як у нас прийнято, а дорослі. Галицькому - величезний респект.

Так ось, матч спалахнув вогнем з самого початку. Перші хвилин 15 легко можна було сплутати з нарізкою Хайлайт. Небезпечні моменти сипалися, як яблука в вересні. Почалося все з удару Смолова в поперечину, а потім за справу взялися спартаківські нападники.

У цей вечір ватажок краснодарської оборони Гранквіст був сам не свій. На тижні він вигризав для своєї Швеції путівку на чемпіонат світу і, очевидно, відновитися до кінця не встиг. Італійців-то він дотримав, але червоно-білі грали куди як більш винахідливо, ніж "Скуадра Адзурра". Коротше кажучи, господарі в обороні не справлялися, залишали занадто багато вільного простору, і "Спартак" легко повів в два м'ячі.

.@sportexpress Луіc Адріано відкриває рахунок в матчі з "Краснодаром" на 8-й хвилині! # КраснодарСпартак 0: 1 pic.twitter.com/QBo7oqN8CT

- РФПЛ (@rfpl) 18 листопада 2017 р.

.@sportexpress Зе Луїш забиває другий в ворота "Краснодара" # КраснодарСпартак - 0: 2 pic.twitter.com/A28oiOQ6Wy

Акцентовані спроби відігратися прорізалися у "Краснодара" не відразу. А як прорізалися, так суддя Лапочкін перервав їх свистком на перерву. У перерві, до речі, сталося знаменна подія. Головний тренер Каррера дав команду готуватися до виходу на поле півзахисника Зобнина. Роман мав стати одним з лідерів збірної Росії на літньому Кубку Конфедерацій, але напередодні турніру порвав хрестоподібні зв'язки коліна, залишившись на півроку без футболу. І ось довгоочікуване повернення.

У другому таймі "Спартак" діяв за лекалами Флойда Мейвезера. Пов'язав суперника по руках і ногах і, особливо не форсуючи події, чекав можливості вдарить як слід. Момент настав в кінцівці, коли жителі півдня умаялісь носитися за спартаківськими контратаками. Промес, який і до цього особливо з захисниками не церемоняться, на своєму лівому фланзі догола розділ молодого захисника Грицаєнко. Грицаєнко швидко одягнувся, після чого був роздягнений повторно.

.@sportexpress Фантастичний прохід Промес і гол Луїс Адріано (дубль) # КраснодарСпартак 0: 3 86 'pic.twitter.com/vDYZhysZv1

.@sportexpress Квінсі Промес тікає один на один і забиває ще один # КраснодарСпартак - 1: 4 90 'pic.twitter.com/RzNIBu8Ike

Між роздягання Грицаєнко вмістився гол "Краснодара". Це їм бонус за хорошу погоду. А "Спартак" вже в одному очку від зони Ліги чемпіонів.