Всесвітні зимові екстремальні ігри

Всесвітні зимові екстремальні ігри стартували в Аспені в кінці неділі. Шон Уайт виграв свою четверту поспіль золоту медаль в змаганнях зі сноуборду. Давайте подивимося на кращі фото з цього спортивного заходу.

(Всього 42 фото)

1. Джон Теллер (в центрі) лідирує, обігнавши Кріса Дель Боско (зліва) і Кейсі Пакета. Теллер виграв золоту медаль в змаганнях з екстремального лижного спорту на горі Баттермілк 30 січня в Аспені, штат Колорадо. (Photo by Doug Pensinger / Getty Images)

2. Сноубордист на Всесвітніх зимових екстремальних іграх в Аспені. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

3. Халлдор Хенгасон виконує трюк з сноубордом в змаганнях по слостайлу. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

4. Шон Уайт розігрівається перед чоловічими змаганнями по суперпайп. (RJ Sangosti, The Denver Post)

5. Мод Реймонд тренується перед змаганням по слопстайл. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

6. Зак Блек піднімається на платформу для змагань по суперпайп в Аспені. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

7. Джастін Хойер готується до раунду елімінації з кросу. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

8. Колбі Крапо під час кросу на снігоходах. (AP Photo / The Gazette, Christian Murdock)

9. Шон Уайт розігрівається перед змаганням. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

10. Джастін Хойер в фіналі фрістайлу на снігоходах. (RJ Sangosti, The Denver Post)

11. Фей Гулін фінішує у відбірковому етапі змагань зі сноуборду серед жінок. (RJ Sangosti, The Denver Post)

12. Саймон Дюмон на змаганні по суперпайп. (RJ Sangosti, The Denver Post)

13. Все той же Саймон Дюмон. (RJ Sangosti, The Denver Post)

14. 12-річний Лео МакДональд не побоявся прийти на фінал в шортах. Про своє рішення він сказав просто: "Я завжди ношу шорти". (Photo by AAron Ontiveroz, The Denver Post)

15. Партнер притримує оператора каналу ESPN, поки повз проноситься снігохід, здіймаючи стовпи снігу. У змаганні двоє учасників їдуть поруч по треку. Мета - обігнати суперника, при цьому ще примудряючись показувати трюки. (Photo by AAron Ontiveroz, The Denver Post)

16. 21-річний Кемрон Бранч танцює в клубі "Hunter Bar". Ді-джей Скіп Ріп радував натовп всю ніч своїми ритмами. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

17. 21-річний студент Янтцен Рот п'є пиво з друзями в центрі Аспена, куди компанія приїхала на екстремальні ігри та просто щоб потусуватися. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

18. Бармен "Little Annie" Стів розливає 13 коктейлів "Jaeger Bombs". Хоча все це хлопець замовив для своїх друзів, бармен відмовив йому нести все це за столик самому. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

19. Рано вранці перед змаганнями по суперпайп. (RJ Sangosti, The Denver Post)

20. Півмісяць, "обрамлений" кріслом підйомника 29 січня в Аспені. (RJ Sangosti, The Denver Post)

21. Нік Баумгартнер обіймає свого шестирічного сина Лендона в фіналі змагань зі сноуборду. Баумгартнер виграв свою першу медаль в екстремальних іграх. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

22. 14-річний Майлс Фрікер зі своєю "афро" -пріческой. Майлс каже, що відрощував своє волосся з другого класу, тому що це "дуже самобутньо". (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

23. Гретхен Блайер перед фіналом по суперпайп серед жінок. На жаль, дівчина провалила всі три спроби. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

24. Боббі Браун з Денвера впав в останньому колі змагань "Big Air", але зумів-таки взяти срібло. (Photo by RJ Sangosti, The Denver Post)

25. Боббі Браун після того самого падіння. (Photo by RJ Sangosti, The Denver Post)

26. Зліва направо: Кріс Дель Боско і Джон Теллер перетинають фінішну лінію в фіналі. Теллер фінішував першим, Дель Боско отримав срібло. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

27. Учасники гонки "SnoCross" в фіналі в Аспені. (RJ Sangosti, The Denver Post)

28. Келсі Серва (внизу), Фенні Сміт (наеврху) і Офелія Девід перетинають фінішну лінію в жіночому змаганні. Серва і Девід зіткнулися, але змогли прийти до фінішу першим і другим, відповідно. Сміт посіла третє місце. (AP Photo / The Gazette, Christian Murdock)

29. Шон Уайт на шляху до своєї золотої медалі. (RJ Sangosti, The Denver Post)

30. Знамениті локони Шона Уайта під час тренування. Уайт завоював свою четверту поспіль золоту медаль. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

31. Кацухиро Какубо чекає початку свого першого кола в фіналі по суперпайп. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

32. Золотий медаліст Шон Уайт. (RJ Sangosti, The Denver Post)

33. Глядачі кучкуються поруч з треком по Крісс-кросинги на снігоходах. (Photo by Doug Pensinger / Getty Images)

34. Глядачі прийшли подивитися, як Шон Уайт завоює своє четверте поспіль золото в змаганнях зі сноуборду. На цих іграх був поставлений рекорд - 114200 глядачів за чотири дні змагань. (Photo by Doug Pensinger / Getty Images)

35. Такер Хібберт лідирує в гонці на снігоходах. Хібберт виграв свою шосту золоту медаль. (Photo by Doug Pensinger / Getty Images)

36. Нейт Баумгартнер радіє тому, що йому вдалося об'їхати Кевіна Хілла і виграти золоту медаль. (AP Photo / The Denver Post, AAron Ontiveroz)

37. Учасники гонки на снігоходах. (Photo by Doug Pensinger / Getty Images)

38. Гретхен Блайлер перед тренуванням. На змаганнях з суперпайп вона фінішувала шостою. Крім активних занять спортом, вона також співвласниця невеликого книжкового інтернет магазину. (Photo by Doug Pensinger / Getty Images)

39. Американка Ліндсей Якобелліс після отримання золотої медалі в змаганнях з жіночого сноуборду. (Photo by Doug Pensinger / Getty Images)

40. Справа наліво: Грем Уатанабе з США, Нейт Голланд з США, Алекс Дейболд з США, Джонатан Чивер з США і Роб Феган з Канади в чвертьфіналі гонок на сноубордах. Золоту медаль виграв Баумгартнер. (Photo by Doug Pensinger / Getty Images)

41. Саймон Дюмон зі штату Мен летить над глядачами. Він фінішував третім. (Photo by Doug Pensinger / Getty Images)

42. Француз Томас Кріф вітає свого співвітчизника Кевіна Ролландо (ліворуч), який виграв змагання з суперпайп. (Photo by Doug Pensinger / Getty Images)