Юнацькі Олімпійські ігри в Сінгапурі (Частина 3)

У четвер підійшла до фіналу перша юнацька Олімпіада в Сінгапурі. Російські спортсмени стали володарями 20-ти золотих нагород, посівши 2-е місце в медальному заліку. На першому - китайські спортсмени. Пропонуємо вашій увазі третю частину фотографій з цих спортивних змагань. (Дивитися Частина 1, Частина 2)

(Всього 17 фото)

Спонсор поста: Безкоштовні програми для комп'ютера можна знайти на MyFreeSoft.ru. Великий вибір програм найрізноманітніших категорій на всі випадки життя.

1. Спортсмен з Болгарії Деніслав Зуслеков (в червоному) і Фрадіміл Макей з Венесуели під час боксерського бою у ваговій категорії до 57 кг 24 серпня. Фрадіміл виграв цей бій і став володарем бронзової медалі. (Sam Kang Li / AP)

2. Чилійські футболістки в фіналі Юнацької Олімпіади по пенальті перемогли збірну Екваторіальної Гвінеї. Рахунок по пенальті склав 5: 3. (Vivek Prakash / Reuters)

3. Спортсменка з Екваторіальної Гвінеї Авомо Фелісідад лежить на футбольному після фолу в матчі проти Чилі. (Issei Kato / Reuters)

4. Спортсмен з Китаю Цю Бо стрибає з 10-метрової вишки. Китаєць виграв змагання в стрибках у воду з вишки, випередивши на 67,95 балів українця Олександра Бондара. (Wong Maye-E / AP)

5. ГОІ Цзи Лян з Майлазія стрибає з 10-метрової вишки. (Wong Maye-E / AP)

6. Аріна Шаропа з Білорусії під час виступу з м'ячем на змаганнях з художньої гімнастики. Білоруска стала володаркою срібної медалі, золото взяла росіянка Олександра Меркулова. (Wong Maye-E / AP)

7. Аніка Профітт з Намібії упускає м'яч під час свого виступу на змаганнях з художньої гімнастики. (Wong Maye-E / AP)

8. 17-річний Тім Піріц з Німеччини стрибає з 10-метрової вишки. (Wong Maye-E / AP)

9. Легкоатлет з Бразилії Тьяго да Сільва стрибає з жердиною під дощем. (Stephen Morrison / EPA)

10. Юна спортсменка з Китаю Цзяо Лю під час під час свого переможного виступу. Дівчина стала олімпійською чемпіонкою Юнацьких ігор в Сінгапурі в стрибках з 3-метрової вишки. (Tim Chong / Reuters)

11. Канадка Памела Вейр під час стрибка з 3-метрового трампліну. (Wong Maye-E / AP)

12. Китайська спортсменка Цзяо Лю, яка стала олімпійською чемпіонкою Юнацьких ігор у стрибках з 3-метрової вишки, трясе головою після виринання на поверхню басейну. (Wong Maye-E / AP)

13. Не дуже синхронно виглядає стрибок американського дуету Ленц / Вальєхо. (Tim Chong / Reuters)

14. Хун Цу Сян (Тайвань) під час гри в настільний теніс, яку він програв японцеві Коки Нива, яка взяла золото Олімпіади. (Wong Maye-E / AP)

15. Вірджинія Ньямбура Кенії (зліва) і Тсехінеш Тсенг з Ефіопії під час забігу на дистанції 2000 метрів з перешкодами. (Stephen Morrison / EPA)

16. Шаян Назірпурдізажі з Ірану (в синьому) під час сутички з бельгійцями Томом Никифоровим на змаганнях з дзюдо. (Issei Kato / Reuters)

17. Росіянка Надія Леонтьєва на фініші пятикилометровой дистанції. У суботу в Сінгапурі на юнацьких Олімпійських іграх Леонтьєва стала бронзовим призером в ходьбі на 5000 м, пропустивши через падіння українки на фінішному колі італійку Анну Клементе і китаянку Мао Янсю. (Sam Kang Li / AP)

джерело: Блог про спорт